Op weg naar huis
Reed ik gisteren van werk naar huis, zie ik plots een groen mannetje huilend langs de weg staan. Ik stop, ga er naar toe en vraag wat er is en of ik hem misschien ergens mee kan helpen. “Ik kom van Venus, ben homofiel en heb honger...” “Ohh” zeg ik verbaast “Ik heb nog een boterham die ik je wel kan geven, maar verder kan ik je helaas niet helpen” Ik gaf hem mijn laatste boterham en reed verder.
Even later zie ik een rood mannetje huilend langs de weg staan. Weer stop ik en vraag wat er is en of ik misschien kan helpen. “Ik kom van Mars, ben homofiel en heb ontzettende dorst...” Ik geeft hem mijn blikje cola en zeg dat ik hem verder niet kan helpen.
300 meter verderop zie ik weer een blauw mannetje staan langs de weg. Enigszins geïrriteerd stop ik weer, ga naar het mannetje toe en schreeuw: “Zo blauwe homo, van welke kut planeet kom jij en wat moet je van me hebben?” Waarop het blauwe mannetje antwoordt: “Uw rij- en kentekenbewijs graag...”
Grap waardering: 7.6/10
(117 stemmen)
Leuke grap? Verzend een fop SMS!
- 1 Man gaat naar de dokter
- 2 Zoon in de gevangenis
- 3 De elektrische stoel
- 4 Wat mag dat kosten?
- 5 Guinness world records
- 6 U ZULT lopen!
- 7 De gevangenisdirecteur
- 8 Kom je vanavond langs?
- 9 Google Earth
- 10 2 baby's die kaarten
- 11 Waarom heet ei een ei?
- 12 Soldaten onder boom
- 13 Baby bij de arts
- 14 Advies van mijn baas
- 15 Gabber bij de slager
- 16 Problemen oplossen
- 17 Hema rookworst
- 18 U bent bezopen meneer
- 19 Casino in Amsterdam
- 20 Hans word altijd gepest
- 1 Nachttrein naar Rome
- 2 Lekker broodje SubWay
- 3 Bonen en een dildo?
- 4 Schattige knuffels
- 5 De elektrische stoel
- 6 Kijken of het nog lukt?
- 7 Guinness world records
- 8 Op weg naar huis
- 9 Bungeejumpen?
- 10 De blinde buurman
- 11 Zoon in de gevangenis
- 12 Regelrechte nachtmerrie
- 13 Inbreker zoekt geld
- 14 Lelijk schilderij
- 15 5 spruitjes tegelijk
- 16 Verboden goederen
- 17 Wat mag dat kosten?
- 18 Kom je vanavond langs?
- 19 U ZULT lopen!
- 20 De witte vinger stam