3 blondjes in de jungle
In de gevaarlijke jungle lopen drie domme blondje. Op een gegeven moment komen de domme blondjes aan bij een rivier die ze moeten oversteken. Jammer genoeg is dat niet zonder gevaar, er leven zeer agressieve piranha’s die wel een hapje lusten. De domme blondjes vragen zichzelf af hoe ze de rivier het beste kunnen oversteken.
Dan ineens komt er uit het niets een kabouter tevoorschijn die zegt: “Jullie mogen 3 wensen doen” Het eerste domme blondje zegt: “Ik wou dat ik kon zwemmen” De kabouter doet zijn spreuk en het domme blondje kan zwemmen. Het domme blondje spring in het water, maar alsnog word ze opgevreten door de piranha’s.
Het tweede blondje zegt “Ik wens dat ik over water kan lopen” De kabouter brabbelt een spreuk en het domme blondje stapt direct op het water. Heel even lijkt het te werken, maar ze blijft heel even stil staan en zakt direct in het water, met de dood als gevolg.
Het derde domme blondje wenst iets heel anders “Ik wil graag een brunette worden”. De kabouter brabbelt weer een andere spreuk en het blondje wordt een brunette.
Ineens zegt de brunette “Kijk eens aan, daar is een bruggetje!”
Grap waardering: 7.2/10
(41 stemmen)
Leuke grap? Verzend een fop SMS!
- 1 Dom blondje moet nodig
- 2 Blondje in Amerika
- 3 Zwangerschapstest
- 4 Fluitend naar de WC
- 5 Tennisbal gevonden
- 6 Hou van het leven
- 7 In de woestijn
- 8 Bij de bushalte
- 9 Grote ton op de bar
- 10 Verstoppertje spelen
- 11 Coke gesnoven
- 12 Pausen elkaar groeten?
- 13 Ingebroken
- 14 Blondje met olifant
- 15 Dobbelsteen gooien
- 16 Blondjes eten geen M&M’s
- 17 Blondje afgevallen?
- 18 Dom blondje gestorven
- 19 Blondjes op een tandem
- 20 Een zonnesteek oplopen
- 1 Hoe kan ik dat weten?
- 2 Blondje aan de kant
- 3 Bij de bushalte
- 4 Dobbelsteen gooien
- 5 Lege flesjes
- 6 Zwangerschapstest
- 7 Blondjes eten geen M&M’s
- 8 Een dood vogeltje
- 9 Maar een rare puzzel
- 10 3 blondjes in de jungle
- 11 Vrachtwagen stoppen
- 12 Ingebroken
- 13 Fluitend naar de WC
- 14 Blondjes op een tandem
- 15 Kerst op een vrijdag
- 16 Baan in de bediening
- 17 Mag ik die TV kopen?
- 18 Grote ton op de bar
- 19 Bloemist maakt fout
- 20 Dom blondje of niet?